Wysyłka i dostawa w Tulisie.pl

Do której godziny mogę zamówić produkt, żeby przesyłka wyszła do mnie tego samego dnia?

Wszystkie zamówienia dokonane do godziny 13.00, są wysyłane tego samego dnia (dla produktów z terminem wysyłki 24h - na magazynie). Jeśli płacisz przelewem proszę wyślij potwierdzenie na adres: sklep@tulisie.pl. Wysyłek w weekendy i święta tulisie nie robią.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Produkty dostępne w naszym magazynie (dostępność 24h), zakupione do godz. 14.00, wysyłamy tego samego dnia. Pozostałe produkty musimy zamówić od producenta. Czas oczekiwania na zamówienie wydłuża się wtedy od 2 do 10 dni roboczych. Szczegółowe informacje o terminie realizacji znajdują się przy każdym produkcie.

Wysyłka produktów

1. Jak można odebrać zakupiony towar? W tulisie.pl możesz otrzymać produkt poprzez: Paczkomaty Kurier DPD Kurier Inpost Orlen Paczka Nie umożliwiamy odbioru osobistego. Aktualne ceny przesyłek znajdziesz w zakładce wysyłka (https://tulisie.pl/koszty-czas-dostawy). 2. Czy wysyłacie za granicę? Oczywiście, kraje do który wysyłamy produkty znajdziesz w zakładce wysyłka (https://tulisie.pl/koszty-czas-dostawy).

Czy mogę zmienić adres dostawy?

Tak, zmiana adresu jest możliwa w przypadku, gdy kurier nie odebrał jeszcze od nas paczki. Odbiory realizowane są do godziny 13. W przypadku chęci zmiany adresu lub metody doręczenia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 573-499-901.

Od czego uzależniony jest czas wysyłki? Dlaczego jeden produktu ma czas oczekiwania 2, 4, 7 albo 14 dni?

Czas wysyłki różni się w zależności od dystrybutora i czasu procesowania przez niego złożonego zamówienia. Podany czas nie musi wcale oznaczać, że będziesz oczekiwać na Twoje zamówienie 5 dni. Zawsze staramy się, aby dostarczyć paczkę w maksymalnie szybko. Jeżeli zamówienie może zaliczyć opóźnienie, poinformujemy Cię o tym. Niektórzy z nich mają produkty na magazynie i są w stanie wysłać je tego samego dnia. U niektórych proces trwać może do kilku dni, ponieważ zamówienie musi przejść przez kilk...

Jadę do rodziny/na wakacje, czy może wysłać produkt do miejsca pobytu?

Wielu rodziców korzysta w naszym sklepie z tej opcji. Aby skorzystać z tej możliwości prosimy o wybranie jako adres dostawy, miejsca na który ma wysłany zostać produkt. W uwagach do zamówienia proszę o umieszczenie dopisku dostawa na inny adres.

Status dostępności "produktu to Czekasz kupujesz taniej" - co to oznacza?

Produkt z tym oznaczeniem jest dostępny na zamówienie, a jego sprowadzenie do magazynu zajmie nam kilka-kilkanaście dni roboczych. Czas uzależniony jest od wielu czynników np: szycie nosidła specjalnie pod zamówienia, sprowadzenie produkt z innego kraju, długość procesowania zamówienia przez dystrybutora. Z tego powodu chcemy nagrodzić Twoją cierpliwość. W zamian za to, że poczekasz na artykuł odrobinę dłużej, kupisz go w atrakcyjnej i znacząco niższej cenie niż dotychczas! Takie rozwiązanie jes...